Festyn rodzinny

Każdego roku w naszej szkole organizujemy Festyn rodzinny. W jedno popołudnie zapraszamy do nas wszystkich, którzy chcą z nami spędzić swój wolny czas.

Do każdego festynu przygotowujemy się z dużym wyprzedzeniem. Każdy pracownik szkoły ma w tym swój duży udział, ale przy pomocy naszych uczniów wielu rzeczy nie dałoby się zrobić.

W czasie festynu promujemy przede wszystkim zdrowy i aktywny tryb życia. Dlatego też oprócz rozgrywek sportowych, w których biorą udział uczniowie wraz ze swoimi rodzinami, można skosztować żuru robionego przez naszą panią kucharkę oraz wypieków zarówno nauczycieli jak i mam naszych uczniów. Tradycją jest loteria fantowa, do której zawsze są przygotowane ładne nagrody. Poza tym każdego roku staramy się by pojawiły się na festynie także inne atrakcje, np. klaun chodzący na sztudłach, malowanie twarzy, wizaż i malowanie paznokci.