Festyn rodzinny 2021

30 września odbył się w w naszej szkole festyn rodzinny: ekologicznie, zdrowo i na sportowo.

W przygotowaniach wzięła udział cała społeczność Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 - uczniowie oraz przedszkolaki. Podczas spotkania na sali gimnastycznej zaprezentowali przygotowane na tę okazję piosenki oraz przedstawienia o tematyce prozdrowotnej i ekologicznej. W ten sposób budujemy w najmłodszych świadomość odpowiedzialności za losy naszej planety, a tego typu spotkania są świetną okazją do integracji lokalnego środowiska. Ponieważ pogoda dopisała, część sportowa odbyła się na boisku szkolnym - przeprowadzono zajęcia dla najmłodszych (zabawy z chustą, tance integracyjne) oraz przeciąganie liny, grę w dwa ognie dla starszych. Rodzice chętnie włączyli się do zabawy, co spotkało się z dużym aplauzem ze strony dzieci. Cieszymy się, że mogliśmy się wszyscy spotkać i mamy nadzieję, że kolejne takie imrezy przed nami.