Festyn szkolny 2014

Kto dzisiaj odwiedził naszą szkołę nie mógł narzekać na nudę, ponieważ dużo się działo nie tylko na scenie.

Na nasze zaproszenie odpowiedziało wiele osób i cieszymy się, że mogliśmy spędzić to słoneczne popołudnie razem z Wami, przy okazji świetnie się bawiąc. Na naszej scenie swoje umiejętności zaprezentowali uczniowie klas 1 - 6 szkoły podstawowej, a także zespół Rudzianie i grupa taneczna ze szkoły tańca Iskra oraz nasza gwiazda festynu Pan Piotr Herdzina, który jest absolwentem naszej szkoły (ukończył naszą szkołę w 1978 roku).

Na festynie nie zabrakło przedstawicieli władz miasta, które reprezentował Zastępca Prezydenta Pan Michał Pierończyk.

A poza sceną jak zwykle pyszne tradycyjne wypieki przygotowane przez rodziców naszych uczniów, żurek, coś ciepłego do picia, można było wykonać badanie wydolności płuc, panie fryzjerki proponowały usługi fryzjerskie, a kosmetyczki stylizację paznokcji... Dla najmłodszych z kolei były balony, gry i zabawy dla dzieci oraz malowanie twarzy.

Jak każdego roku dużym zainteresowaniem cieszyła się loteria fantowa, na której nie zabrakło wartościowych nagród, a także konkurencje rodzinne, za które każda z rodzin otrzymała nagrodę. Między czasie tańcerze z Iskry zorganizowali naszym uczniom kurs tańca, a dzieci mogły wziąść udział w konkursie plastycznym dotyczącym zdrowia, za które otrzymali w nagrodę plecaki z niespodzianką.

I tak pełni obaw, że pogoda pokrzyżuje nam plany, mogliśmy cieszyć się ładną pogodą i dużą ilością gości. Bardzo dziękujemy, że Państwo zechcieli z nami spędzić to popołudnie. Zapraszamy na kolejny festyn za rok.

Przy okazji dziękujemy naszym sponsorom. Z waszym wsparciem zawsze jest nam łatwiej sprawić by innym pojawił się uśmiech na twarzy.