I jeszcze raz Industriada - Ficinus 2016

Jeszcze na dwa dni przed końcem roku szkolnego możemy jeszcze raz dowiedzieć się jak było na Ficinusie podczas tegorocznej Industriady.

Byłem na Industriadzie na Wirku. Dlaczego na wirku? Na Wirku było najbliżej.  Od 16:00 do 20:00 mogłem zwiedzić wieżę kościelną oraz Rynek z przewodnikiem (zbiórka była o każdej pełnej godzinie przed bramą kościelną). Oprócz zwiedzania były też opowieści po śląsku i po polsku, plener malarski, quiz, gry, rodzinna gra terenowa, przejazd rolkarzy, nieme kino z muzyką na żywo oraz spektakl plenerowy. Było bardzo fajnie. Podobało mi się wszystko. Czy ja bym chciał przyjechać na drugi rok? Szczerze tak, ale w inne miejsce. Po co w te same miejsce dwa razy przyjeżdżać. Oto kilka zdjęć zabytków na Wirku. Miłego oglądania.

Autor: Dominik