Administrator Roku 2015 - aktualizacja

Konferencja, w czasie której wręczono nagrody w konkursie Szkolnejstrony Roku 2015, odbywała się w piątek i dopiero dzisiaj umieszczono zdjęcia oraz komentarze odnośnie wyróżnionych i nagrodzonych placówek.

A oto, co napisano o naszym administratorze:

Kategoria Administrator Roku 2015

Dzięki różnorodności narzędzi i bogatej ofercie projektów graficznych, nasze strony dają możliwość barwnego wyrazu i pozwalają na indywidualne komponowanie internetowej przestrzeni.

Jednak zjawiskowość naszego produktu może objawić się tylko we współpracy z kimś, kto potrafi powolutku uchylać okienko do swojej placówki.

Bowiem jedynie Administrator rozumie jak nikt inny, że strona to inwestowanie emocji w zakładki, artykuły i ciekawe pomysły.

To człowiek, który zna przeszłość swojej szkoły i ma wpływ na jej przyszłość.

To ktoś, kto interpretuje codzienne wydarzenia ze swojej placówki w niezwykły sposób i z wielką klasą nazywa rzeczy po imieniu.

Cała społeczność szkolna powierza w jego ręce „zaopiekowanie się" historią miejsca. Taka odpowiedzialność to jest coś!

I dlatego chcemy wyróżnić tych, którzy to zadanie wykonują z niezwykłą gracją.

Wyróżnienia w kategorii „Administrator Roku 2015" otrzymują:

-Joanna Gruszczyńska, Alicja Jureczko-Kloc, Sylwia Michalska za serwis gpradostowice.szkolnastrona.pl

-Piotr Warzocha za serwis pg1zab.szkolnastrona.pl

-Lech Brzeziński, Michał Perzyński za serwis zs1kolo.szkolnastrona.pl

-Michał Bruski za serwis zso2.szkolnastrona.pl

Administratorem Roku 2015 zostaje Pani Katarzyna Materla-Hyla z Zespołu Szkół nr 1 w Rudzie Śląskiej za serwis zs1rs.szkolnastrona.pl