Mecz pokoleń absolwenci kontra uczniowie

Rozegrany w piątek 19 czerwca 2015 roku o godzinie 1700 na boisku szkolnym mecz piłki nożnej to kolejna impreza zorganizowana z okazji 120-lecia naszej szkoły. Po przeciwnych stronach stanęli uczniowie, którzy w latach ubiegłych uczęszczali do naszej szkoły oraz uczniowie aktualnie uczący się w szanownej jubilatce.
Emocji było co nie miara, ponieważ każda z drużyn chciała wywalczyć zwycięstwo. Mecz zakończył się jednak remisem 19 do 19. We wrześniu odbędzie się decydujące spotkanie piłkarskie absolwenci kontra uczniowie na które już dziś zapraszamy. Po meczu wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale oraz Pani dyrektor wręczyła kapitanom obu drużyn symboliczny puchar upamiętniający to historyczne sportowe wydarzenie.