Rodzinny wyjazd do Śląskiego Ogrodu Zoologicznego

W sobotę 13 czerwca 2015 roku z inicjatywy nauczycieli wychowania fizycznego, pani psycholog oraz pani pedagog grupa 25 uczniów naszej szkoły wraz ze swoimi rodzicami, dziadkami, rodzeństwem pojechała do ZOO w Chorzowie.

Dużym zainteresowaniem ze strony zwiedzających cieszyły się zabawne małpki, dostojne żyrafy, skrzeczące kolorowe papugi, ogromne ryby pochodzące z dalekich mórz i oceanów. Niedźwiedzie, lwy i tygrysy nie wykazywały zainteresowania zwiedzającymi lecz ucięły sobie drzemkę w cieniu drzew.

Dla wycieczkowiczów to niezapomniane spotkanie ze zwierzętami na żywo oraz miło spędzony czas ze swoimi bliskimi.

Wyjazd do ZOO to już drugi rodzinny wypad w sobotnie przedpołudnie w ramach propagowania aktywnych form spędzania czasu wolnego.

Wszystkim tak się spodobało, że już planowano następne wyjazdy w nowym roku szkolnym.