Oni również chodzili do naszej szkoły... Wojciech Synowiec

Nazywam się Wojciech Synowiec. Urodziłem się w 1973 roku. Do Szkoły Podstawowej Nr 5 w Rudzie Śląskiej Chebziu chodziłem w latach od 1980 do 1988. Moimi wychowawczyniami były Panie Grzesiczek, Wojsz, Jolanta Kempa oraz Zofia Kiepura.
Bardzo miło wspominam wyżej wymieniony okres mojego życia, okres uczęszczania do podstawówki. Oprócz poznania w tym czasie wielu kolegów i koleżanek pozytywne wrażenia wywarły na mnie liczne wycieczki na które wyjeżdżaliśmy z klasą i poznawaliśmy wiele pięknych i ciekawych miejsc a przy okazji zdobywaliśmy wiedzę o naszym kraju. Nauczyciele których wspominam byli wymagający ale lubiani przeze mnie i moich kolegów. Reasumując okres ten wspominam jak najbardziej pozytywnie. Po ukończeniu podstawówki uczyłem się w szkole zawodowej na kierunku mechanik maszyn i urządzeń, następnie po 3 latach podjąłem naukę w technikum zawodowym. W latach 1994/1999 kontynuowałem naukę na Politechnice Śląskiej w Gliwicach na wydziale Inżynierii Środowiska i Energetyki. Od 1999 roku do chwili obecnej pracuję w branży ubezpieczeniowej. Do 2009 roku na etacie w jednej z firm ubezpieczeniowych a od 16 lat pracuję w ramach własnej działalności gospodarczej.