Oni również chodzili do naszej szkoły... Anna Rydz

Nazywam się Anna Rydz. Jako 7-letnia dziewczynka w roku 2002 zostałam uczennicą  klasy pierwszej szkoły podstawowej w Chebziu. Do tutejszej szkoły chodziłam przez 6 lat.
Moją wychowawczynią  w klasach 1-3 była Pani Joanna Spyra-wspaniały nauczyciel , serdeczny człowiek . W klasach 4-6 wychowawstwo w naszej klasie miała Pani Marcela Kowolik (wspaniały pedagog), która uczyła nas również historii. Pani Kowolik zawsze dopingowała mnie w nauce i pomagała w rozwijaniu moich zdolności.Bardzo miło wspominam również Panią Wojtuń (Styrc), która prowadziła zajęcia taneczne, bardzo chętnie na nie uczęszczałam, ponieważ taniec to moja pasja.
Po ukończeniu klasy 6, rozpoczęłam naukę w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Rudzie Śląskiej gdzie ukończyłam gimnazjum i  liceum oraz zdałam maturę. Obecnie jestem studentką I roku Nauk o Rodzinie na Uniwersytecie Śląskim. Jako 20-letnia dziewczyna często wracam do lat nauki w szkole w Chebziu, tym bardziej, że teraz  do tej samej szkoły uczęszcza mój brat Łukasz.