Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

24 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2021/2022.

Ze względu na obowiązującą w mieście żałobę po śmierci p. prezydent Grażyny Dziedzic odwołana była część artystyczna. Akademię rozpoczęła minuta ciszy, po czym nastąpiło wręczenie świadectw uczniom  wyróżniającym się w nauce, listów gratulacyjnych dla rodziców, podziękowań rodzicom zaangażowanym w pracę na rzecz w szkoły. Dyplomy otrzymali także najlepsi sportowcy. Kolejna część poświęcona była tegorocznym Absolwentom - otrzymali oni świadectwa ukończenia szkoły i drobne upominki od klasy VII, która tradycyjnie żegna opuszczających szkołę uczniów.

W tym roku żegnamy także p. Jadwigę Gierszewską i p. Marcelę Kowolik, które udają się na zasłużoną emeryturę. Dziękujemy im za lata pracy w naszej szkole, za zaangażowanie, uśmiech, pomocną dłoń i za ogrom serca okazywanego uczniom. Życzymy wypoczynku, zdrowia oraz realizacji swoich pasji.