Czas przygotowań...

W środę 13 kwietnia grupa uczniów ramach duchowych przygotowań do Wielkanocy wystawiła współczesną pasję.

Połączone siły klas III - VIII pod opieką p.Anny Grodzkiej przygotowały inscenizajcję opartą na biblijnej historii zmartwychwstania Jezusa. Przeniesione we współczesne realia wydarzenia podkreślały wagę naszych codziennych wyborów i zmuszały do refleksji nad tym, co w życiu tak naprawdę jest ważne.

Wszyscy aktorzy podeszli do przedsięwzięcia bardzo poważne, co było widoczne podczas spektaklu. Wspaniałe dekoracje, stroje i muzyka podkreślająca poszczególne sceny świetnie dopełniały dialogi postaci.

Uczniom, którzy zaangażowali się w to przedstawienie gratulujemy występu i dziękujemy za trud i czas, który poświęcili na przygotowanie się do roli.