Fotorelacja z wigilii klasowych

W piątek 17 grudnia, wcześniej niż pierwotnie planowaliśmy, wszyscy uczniowie zasiedli do klasowych wigilii.

Przyspieszenie spotkań opłatkowych spowodowane było przejściem od poniedziałku na zdalne nauczanie. Po trzech pierwszych lekcjach, które odbyły się zgodnie z planem, każda klasa udała się do swojej sali, by wraz z wychowawcą świętować zbliżające się Boże Narodzenie. Były kolędy, opłatek i życzenia przede wszystkim zdrowia. Nie zabrakło także smakołyków, od których uginały się stoły.  Niestety klasa II obchodziła wigilię online; najważniejsza jednak była rozmowa i poczucie więzi. Podczas tych nieoficjalnych, pozalekcyjnych spotkań mamy czas się lepiej poznać, porozmawiać i po prostu pobyć razem.