Wyniki konkursu "Magia Świąt Bożego Narodzenia"

W I edycji Ogólnopolskiego Konkursu pt. „Magia Świąt Bożego Narodzenia” organizowanym przez Zespół Szkolno – Przedszkolny w Rudzie Śląskiej wzięły udział szkoły z całej Polski. Nadesłano setki prac z różnych regionów Polski. Wszystkie prace były przepiękne i ukazywały zdolności dzieci oraz ich nauczycieli. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział za włożony trud i wysiłek.

W szczególności dziękujemy szkołom integracyjnym , klasom z dziećmi z zaburzeniami, gdyż ich prace również zasługiwały na wyróżnienie.

Jednakże nie wszystkie prace można nagrodzić. Jury miało nie lada problem z wyłonieniem zwycięzców poszczególnych kategorii. Poniżej publikujemy listę nagrodzonych:

I MIEJSCE – kl. 1-3 Julita Piela l.9 Zamość
II miejsce – kl. 1-3 Julia Różańska l.9 Dębica
III miejsce – kl. 1-3 Bartłomiej Stypuła l.8 Przyszowice

I MIEJSCE – 5-6 latki Paulina Wardziak l.6 Żyrardów
II miejsce – 5-6 latki Zofia Jaskóła l.5 Rybnik
III miejsce – 5-6 latki Laura Gierczak l.6 Biłgoraj
WYRÓŻNIENIE Karolina Sabik l.6 Rzeszów

I MIEJSCE – 3-4 latki Kaja Zawodny l.4 Rokietnica
II miejsce – 3-4 latki Michalina Lisoń l.3 Bytom
III miejsce – 3-4 latki Wojciech Tobijański l.3 Ruda Śląska
WYRÓŻNIENIE: Aleksandra Skwierczyńska l.4 Nowe Miasteczko
WYRÓŻNIENIE: Michalina Jaskóła l.3 Ruda Śląska

PRACE PRZESTRZENNE

WYRÓŻNIENIA Hanna Hrymus l.6 Rzeszów
WYRÓŻNIENIA Alicja Szuwalska l.9 Ruda Śląska

Nagrody ze względu na sytuację w kraju i naukę zdalną zostaną rozesłane do zwycięzców do 7.01.2022.

Jeszcze raz dziękujemy za nadesłane prace i zapraszamy do konkursu za rok. Życzymy wszystkim udanych MAGICZNYCH Świąt Bożego Roku i samych sukcesów w nadchodzącym Nowym 2022 Roku.

Życzą wszyscy pracownicy Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 1 w Rudzie Śląskiej