E-prace uczniów - tydzień 1

Galeria prac uczniów wykonanych w domu i przesłanych na e-mail.

Jesteście wspaniali, a prace wykonane prze Was w domu, z dostęnych materiałów są bardzo ładne i warte pokazania.

Jeżeli macie jeszcze jakieś prace wykonane samodzielnie (mogą to też być grafiki z Canvy) to zachęcam do wysłania ich na adres znajdujący się na dole w zakłądce "Kontakt do administratira strony". Miło jest popatrzeć na waszą twórczość i pokazać, że w domu się nie nudzicie.

Wszystkim uczniom, którzy w tym tygodniu wysłali swoje prace bardzo dziękuję za zaangażowanie się w pracę. Wszystko, co zrobiliście jest bardzo ładne i godne podziwu tym bardziej, że w obecnej sytuacji nie ma możliwości wybrania się na zakupy i zaopatrzenia się w wile półproduktów do wykonania tych prac.

Dziękuję także rodzicom za pomoc - bez was byłoby im znacznie trudniej zabrać się do pracy twórczej.

Zachęcam wszystkich uczniów by w przyszłym tygodniu także przesyłać swoje prace, które ponownie zamieszczone będą na szkolnej stronie.