Propozycja wycieczki do Kotliny Kłodzkiej (3 dni) 24 - 26 maj 2017

Drodzy Rodzice.

Prosimy o zapoznanie się z ofertą 3-dniowej wycieczki, którą chcemy zorganizować dla uczniów klas 2-6. Wycieczkę organizujemy przy współpracy z profesjonalnym biurem zapewniając opiekę przewodnika oraz atrakcyjny program.

Prosimy o przemyślaną decyzję w sprawie udziału dziecka w tej wycieczce. Pierwszą zaliczkę w wysokości 50 zł należy wpłacić do 15.11.2016, drugą do końca stycznia 2017 (150 zł), a trzecią do końca marca 2017 - (150 zł).

Plany wycieczki do Kotliny Kłodzkiej

1 dzień - wyjazd godz. 800

• Przejazd do Kopalni Złota w Złotym Stoku i przejście trasy turystyczniej z przewodnikiem, czas na herbatę.
  • Średniowieczny Park Techniki.
  • Przejazd do Dusznik. Warsztaty muzealne - samodzielne czerpanie papieru i zwiedzanie z przewodniekiem Zabytkowego Muzeum Papiernictwa.
  • Przejazd na Zieleniec: zakwaterowanie, obiadokolacja, spacer po Zieleńcu, wieczorny spacer na granicę państwa.

2 dzień

• 830 - śniadanie i wyjazd.
  • Kaplica Czaszek w Czermnej.
  • Labirynt Błędne Skały w Parku Narodowym Gór Stołowych.
  • 2 godziny zabawy w Parku Wodnym w Kudowie.
  • Park Zdrojowy i pijalnia w Kudowie Zdrój.
  • Porót na Zieleniec, obiadokolacja i dyskoteka.

3 dzień

• 830 śniadanie i wykwaterowanie.
  • Przejazd do Polanicy, zwiedzanie Huty Szkła Artystycznego (możliwośc zakupu szkła artystycznego w sklepiku fabrycznym).
  • Przejazd do Polanicy Zdrój: spacer Parkiem Zdrojowym, pijalnia - możliwośc degustacji zdrowej wody (zabrać ze sobą kubeczki, istnieje możliwośc na miejscu zakupu pijałek).
  • Przejazd do Kłodzka. Zwiedzanie labiryntów oraz kazamatów w Twierdzy Kłodzkiej. Obiad w restauracji w Twierdzy.
  • Wyjazd w kierunku domu.

W cenie: przejazd, opieka pilota - przewodnika, wyżywienie, wejścia do wymienionych zwiedzanych obiektów, opłaty parkingowe, nocleg w hotelu Agal Sport.