Wtorek, 2018-07-17

Imieniny: Aleksego, Bogdana

Kronika Szkolna z lat 1997-2001

Tajemnicą nie jest, że uczniowie w naszej szkole oprócz samej nauki mają okazję skorzystać z różnych wycieczek szkolnych oraz wziąść udział w wielu konkursach szkolnych i międzyszkolnych. Tak też było w latach 1997 - 2001...

Uczniowie przygotowywali przedstawienia (Dzień Nauczyciela, Jasełka, Dzień Babci i Dziadka, Dzień Seniora, Dzień Matki, Mini lista przebojów), a dzięki sponsorom każde dziecko z naszej dzielnicy na Mikołaja otrzymało paczkę... Nasi uczniowie z chęcią brali udział w konkursach np. na Szopkę Bożonarodzeniową, w Siedem kroków do zwycięstwa, czy Eskulapiadzie. Prężnie działał także Samorząd Uczniowski. O pozostałych wydarzeniach można samemu przeczytać i zobaczyć galerię zdjęć z tamtych lat.