Jest taki dzień

17 grudnia punktualnie o godzinie 1700 uczniowie, ich rodzice, dziadkowie, nauczyciele i pracownicy szkoły zasiedli do wspólnego stołu wigilijnego...

Spotkanie, to wpisuje się w tradycje i misję szkoły. Spotykamy sie na wspólnym biesiadowaniu i kolędowaniu, tak jak to robi każda rodzina. W przygotowania tej uroczystości angażują się wszyscy.Już tydzień przed tym wydarzeniem uczniowie, rodzice i nauczyciele wspólnie piekli świąteczne pierniki, a w dniu uroczystości rodzice pomagali w kuchni oraz przy wystroju sali.

Serdeczne podziękowania należą sie wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia tej uroczystości, szczególne podziękowania należą się p. M. Kowolik, p. B. Szymczyk, ks. Mariuszowi, kucharkom, a także zespołowi muzycznemu z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rudzie Śląskiej.