Sobota, 2019-12-14

Imieniny: Alfreda, Izydora

Dni otwarte SP5 2014

3 marca punktualnie o godz. 16.30 w naszej szkole otwarte zostały drzwi dla wszystkich zainteresowanych naszą ofertą edukacyjną.

Tego dnia oferta głównie była skierowana dla rodziców/opiekunów przyszłych uczniów klasy pierwszej szkoły podstawowej.

Za nim rozpoczęła się część artystyczna - pani Dyrektor przywitała gości i wtajemniczyła ich w przebieg spotkania. Następnie na scenie swoje umiejętności zaprezentowali uczniowie klas 1-3 w przedstawieniu "O zdrowiu na poważnie i wesoło". Również klasa 5 przygotowała spektakl "Skrzynia pełna legend". Później goście zwiedzili szkołę, a następnie dzieci zostały zaproszone do sali lekcyjnej by mogły się poczuć jak uczniowie klasy pierwszej, a rodzice udali się na spotkanie z Dyrekcją szkoły oraz zobaczyli prezentację promującą naszą szkołę.

Mamy nadzieję, że wszyscy bardzo przyjemnie spędzili czas i od września uśmiechnięte twarze naszych mały gości będzie mogli oglądać w naszej szkole.

Zainteresowanym polecamy również przeczytanie artykułu o "Dniu otwartym w SP5" w Wiadomościach Rudzkich.