Konkurs pt. "Kalendarz Adwentowy 2020"

Zachęcamy wszystkich uczniów naszej szkoły do udziału w konkursie pt. "Kalendarz Adwentowy".

Regulamin konkursu:

1. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas 1 - 8 uczęszczających do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Rudzie Śląskiej.
  2. Prace należy nadsyłać drogą elektroniczną w formie dwóch zdjęć, na których widać autora pracy wraz z jego kalendarzem (zdjęcie nr 1) oraz tylko samej pracy (zdjęcie nr 2).
  3. Podczas wysyłania pracy należy umieścić w wiadomość informację o autorze pracy i klasie, do której uczęszcza.
  4. Prace należy wysyłać na adres e-mail: zsp1.kontakt@gmail.com
  5. Termin nadsyłania prac upływa 20.11.2020.
  6. Wyniki konkursu zostaną umieszczone 30.11.2020 na stronie szkoły.
  7. Kalendarz powinien nawiązywać tematyką do Bożego Narodzenia, przy jego pomocy odliczamy dni do wspomnienia narodzin Jezusa - 24 dni (i tyle powinno być ujętych w pracy).
  8. Prac nie przynosimy do szkoły.
  9. Zdjęcia prac zostną opublikowane na szkolnej stronie oraz na profilu społecznościowym tylko do celów promocyjnych szkoły.
  10. Udział w konkursie jest jednoznaczny z zaakceptowaniem warunków konkursu.

Oragnizatorem konkursu jest Pani Ewa Kowalczyk.