mgr Joanna Nowak- Dyrektor

nauczyciel dyplomowany

• Studium Nauczycielskie w Katowicach, kierunek Matematyka.
  • Wyższa Szkoła Pedagogiczna w Częstochowie, kierunek Pedagogika Pracy.
  • Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Wom w Katowicach, Kurs zarządzania.
  • Uniwerysytet Pedagogiczny w Krakowie, kierunek Matematyka, Przyroda (studia podyplomowe).
  • Collegium Varsoviense w Warszawie, Audyling i Certyfikacja energetyczna budynków.

mgr Joanna Holewik - Wicedyrektor

nauczyciel dyplomowany

mgr Karina Pawłowska - nauczyciel dyplomowany

• Uniwersytet Śląski w Katowicach, Wydział Pedagogiczno-Artystyczny
    w Cieszynie – pedagogika przedszkolna – tytuł magistra.
  • Uniwersytet Śląski w Katowicach, Wydział Prawa – administracja
    i zarządzanie- studia podyplomowe.
  • Wojewódzki Ośrodek Metodyczny w Katowicach – Zarządzanie placówkami  oświatowymi- kurs kwalifikacyjny.

mgr Joanna Wochnik - nauczyciel mianowany

•  Kolegium Nauczycielskie w Bytomiu, specjalność: edukacja przedszkolna i   zintegrowana edukacja wczesnoszkolna.
  • Wyższa Szkoła Lingwistyczna w Częstochowie, specjalność: edukacja wczesnoszkolnaz wychowaniem przedszkolnym ( studia magisterskie).
  • Kolegium Pedagogiczne Politechniki Śląskiej w Gliwicach, studia podyplomowe : Edukacja  i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną – oligofrenopedagogika.
  • Kolegium Pedagogiczne Politechniki Śląskiej w Gliwicach, studia podyplomowe: Tyflopedagogika.
  • Wyższa Szkoła Zarządzania w Częstochowie, studia podyplomowe: Wspomaganie rozwoju osób z autyzmem w tym z zespołem Aspergera
    i niepełnosprawnością sprzężoną w edukacji.

mgr Sabina Nietsch - nauczyciel kontraktowy

• Uniwersytet Śląski w Katowicach, kierunek pedagogika wczesnoszkolna
    i wychowanie przedszkolne (licencjat).
  • Wyższa Szkoła Humanitas, kierunek pedagogika wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne (studia magisterskie)

mgr Anna Kiełkowska - nauczyciel kontraktowy

• Wyższa Szkoła Humanitas w Sosnowcu, Wydział Pedagogiki, kierunek zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne
    ( tytuł licencjata).

mgr Anna Lorek - nauczyciel kontraktowy

• Uniwersytet Śląski w Katowicach - Nauki o rodzinie - tytuł licencjata.
  • Uniwersytet Śląski w Katowicach - Nauki o rodzinie, specjalność: Mediator i asystent rodziny - studia magisterskie.
  • Instytut Studiów Podyplomowych Wyższej Szkoły Nauk Pedagogicznych - Edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna - studia podyplomowe.

mgr Karolina Paluch - nauczyciel dyplomowany

mgr Joanna Cyran - nauczyciel mianowany

• Uniwersytet Śląski w Katowicach, kierunek Pedagogika, specjalność: Zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne (licencjat,magister).

mgr Agnieszka Kuczma - nauczyciel kontraktowy

• Kolegium Pedagogiczne Politechniki Śląskiej w Gliwicach, kierunek Pedagogika, specjalność: edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne z pedagogiką specjalną (studia licencjackie).
  • Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie, kierunek Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna (studia magisterskie).

mgr Katarzyna Błaszczyk - nauczyciel mianowany

RSS | Kontakt | Mapa strony