KONKURSY ROK SZKOLNY 2022/2023

Zapraszamy do udziału w konkursie pt.

MAGIA ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA

"ANIOŁY BOŻONARODZENIOWE"

Szczegóły konkursu zamieszczone zostały w załączniku.

WYNIKI KONKURSU „MAGIA ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA –

ANIOŁ BOŻONARODZENIOWY”

Kategoria:  3-4 latki:

I miejsce –               Maja Zabłotna      l.3      Przedszkole nr 84,  Lublin

II miejsce -               Cezary Czerniak     l.3       Przedszkole Miejskie  nr12,  Zamość

III miejsce -             Hania Szczęśnik     l.4       Przedszkole Miejskie nr 4, Lubliniec

Kategoria:  5-6 latki:

I miejsce -                Lidia Słowińska  l.6           Przedszkole w Niedrzwicy Kościelnej

II miejsce -               Zuzanna Antosik  l.5         Publiczne Przedszkole „Bajkowe” w Damicach

III miejsce -             Zofia Ciołek  l.5      Oddział Przedszkolny przy SP nr12 w Siedlcach

III miejsce -             Zofia Wasiak l.6     ZSP nr12 w Rybniku

Kategoria:  Szkoła Podstawowa kl. I-III

I miejsce-                 Lena Wyleżałek  l.8          ZSP nr3 w Rudzie Śląskiej

II miejsce                 Magdalena Witelus  l.9  ZSP nr2 w Rudzie Śląskiej

Prace przestrzenne:

I miejsce – Rozalia Łysakowska  l.5  Miejskie Przedszkole nr30 Ruda Śląska

II miejsce – Julia Szpak  l.4 Przedszkole Publiczne w Kozach

III miejsce – Wojciech Klosz l.4  Miejskie Przedszkole 47 Ruda Śląska

Wyróżnienia:

Aleksandra Kalinowska  l.3 Miejskie Przedszkole nr 47 Ruda Śląska

Leon Dorosz  l.4 Miejskie Przedszkole nr37 Ruda Śląska

Na konkurs ogólnopolski „ Magia Świąt Bożego Narodzenia – Anioł Bożonarodzeniowy” wpłynęło bardzo dużo prac w różnych kategoriach wiekowych. Bardzo nas cieszy , że w tym roku większe zaangażowanie wykazały placówki miejscowe z Rudy Śląskiej. Wszystkie prace były cudowne  i jury miało wielki problem w wyłonieniu tych najlepszych.

Zapraszamy do wzięcia udziału w przyszłorocznej III edycji naszego konkursu „Magia Świąt Bożego Narodzenia”

Dziękujemy wszystkim za udział  ! : )

KONKURSY ROK SZKOLNY 2021/2022

W I edycji Ogólnopolskiego Konkursu pt. „Magia Świąt Bożego Narodzenia” organizowanym przez Zespół Szkolno – Przedszkolny w Rudzie Śląskiej wzięły udział szkoły z całej Polski. Nadesłano setki prac z różnych regionów Polski. Wszystkie prace były przepiękne i  ukazywały zdolności dzieci oraz ich nauczycieli. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział za włożony trud i wysiłek.

W szczególności dziękujemy szkołom integracyjnym , klasom z dziećmi z zaburzeniami, gdyż ich prace również zasługiwały na wyróżnienie.

Jednakże nie wszystkie prace można nagrodzić. Jury miało nie lada problem z wyłonieniem zwycięzców poszczególnych kategorii J. Poniżej publikujemy listę nagrodzonych.

Nagrody ze względu na sytuację w kraju i naukę zdalną zostaną rozesłane  do zwycięzców do 7.01.2022.

Jeszcze raz dziękujemy za nadesłane prace i zapraszamy do konkursu za rok. Życzymy wszystkim udanych MAGICZNYCH Świąt Bożego Roku i samych sukcesów w nadchodzącym Nowym 2022 Roku.

Życzą wszyscy pracownicy Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 1 w Rudzie Śląskiej

WYNIKI KONKURSU:

I MIEJSCE – 3-4 latki