Szkoła Podstawowa nr 5 im. Skarbów Ziemi Górnośląskiej w Rudzie Śląskiej

Dziękują nam :)

Ostatnie tygodnie dla nas wszystkich to czas zarówno nauki, jak i przygotowań do najważniejszych wydarzeń związanych z jubileuszem naszej szkoły. Dlatego też bardzo cieszą nas miłe i ciepłe słowa od tych wszystkich, którzy ponownie zagościli w naszych murach. 
W przygotowaniach jubieluszowych brała udział cała społeczność szkolna, nauczyciele, pracownicy i wiele, wiele innych osób. Wystepy naszych uczniów to efekt wielu godzin prób, jakie odbyły się w szkole, scenariusz, muzyka, zdjęcia, wpisy na stronie są autorstwem naszych nauczycieli, rekwizyty i stroje w większości pochodzą z naszej izby regionalnej. Tak na prawdę to była bardzo ciężka praca, która niejednemu z nas spędzała sen z oczu, gdyż nie chcieliśmy Was zawieść. 
Z tego miejsca jeszcze raz wszystkim dziękujemy i pozwalamy sobie przytoczyć kilka miłych słów, jakie od Was otrzymaliśmy. 
 
Serdeczne Podziekowania dla Dyrekcji, Organizatorów i Wszystkich, którzy wzieli udział w przygotowaniu Spotkania Absolwentów z okazji 120-tej Rocznicy Powstania Szkoły w Chebziu, składam w imieniu absolwentów z rodzin Borczyk, Sonsala i Fulczyk.  Z poważaniem i życzeniem osiągnięć dydaktycznych  i pedagogicznych
Prakseda B.
 
Gabriela T. 
Dziękuje całej dyrekcji i pracownikom szkoły za cudowne przyjecie dziękuje uczniom za piękny występ poprostu dziękuje. Było cudownie
 
Barbara N.
Było super
 
Sabina N.
No bylo super
 
Katarzyna G.
Bardzo gorąco dziekujemy za zorganizowanie wspaniałego przyjęcia dla nas - absolwentów Emotikon smilepozdrawiamy i do nastepnego razu Katarzyna i Maciej G.

Artur K.
Ja również bardzo gorąco dziękuje za zorganizowane spotkanie, a w szczególności młodzieży która wykonała wspaniałe przedstawienie, a także wszystkim pozostałym organizatorom, wszystko na wysokim poziomie dobrze dopięte, pozdrawiam.

Autor: KM

Title