-
Witamy na stronie internetowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Rudzie Śląskiej
Jemy zdrowo
2024-09-27
W ubiegłym tygodniu klasa II zakończyła cykl tematów o zdrowym odżywianiu.
Jako podsumowanie zdobytych wiadomości uczniowie wykonali sałatki owocowe według ulubionych przepisów, a także podjęli wyzwanie - dzień bez słodkich przekąsek.