Szkoła Podstawowa nr 5 im. Skarbów Ziemi Górnośląskiej w Rudzie Śląskiej

Pożegnanie lata

Klasa VII wraz z opiekunami postanowiła pożegnać lato na łonie natury.

Wybór padł na Ustroń, a konkretnie na Czantorię, z której roztacza się piękny widok na okolice Beskidu Śląskiego. Dodatkową atrakcją był wjazd i zjazd kolejką linową, a także wizyta na polsko-czeskiej granicy. Wycieczkę zakończyliśmy w centrum miasta zakupieniem pamiątek i relaksem nad Wisłą. To była świetna okazja do wzmocnienia koleżeńskich więzi.

Uruchom pasek informacyjny
Zatrzymaj pasek informacyjny
  • Witamy na stronie internetowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Rudzie Śląskiej

Title