Religia

Szczęść Boże:)

Dzisiaj zapraszam wszystkie grupy do świętowania  Zmartwychwstania Pana Jezusa. Zrobimy to na dwa sposoby. Pierwszy bedzie dotyczył pokolorowania zamieszczonej w linku-kolorowanki a drugi-radosnego śpiewania.Zachęcam najpierw do modlitwy "Aniele Boże...". Następnie odsłuchajcie sobie w aplikacji "Biblia dla dzieci" opowiadanie "Szczęśliwa niedziela".Potem pospiewajcie a na koniec pokolorujcie kolorowankę. Mam nadzieję, że czas ten spędzicie bardzo radośnie.

Pozdrawiam- z modlitwą- p. Katechetka

https://i.pinimg.com/originals/2a/4d/a2/2a4da29292666a4008f0ad1cc74fbe81.jpg

https://youtu.be/4YvQuL1cseghttps://youtu.be/4YvQuL1cseg