-
Witamy stronie internetowej Miejskiego Przedszkola nr 14 w Rudzie Śląskiej im. Wesołej Lokomotywy.
Religia
Szczęść Boże:)
Dzisiaj zapraszam wszystkie grupy do świętowania Zmartwychwstania Pana Jezusa. Zrobimy to na dwa sposoby. Pierwszy bedzie dotyczył pokolorowania zamieszczonej w linku-kolorowanki a drugi-radosnego śpiewania.Zachęcam najpierw do modlitwy "Aniele Boże...". Następnie odsłuchajcie sobie w aplikacji "Biblia dla dzieci" opowiadanie "Szczęśliwa niedziela".Potem pospiewajcie a na koniec pokolorujcie kolorowankę. Mam nadzieję, że czas ten spędzicie bardzo radośnie.
Pozdrawiam- z modlitwą- p. Katechetka
https://i.pinimg.com/originals/2a/4d/a2/2a4da29292666a4008f0ad1cc74fbe81.jpg
https://youtu.be/4YvQuL1cseghttps://youtu.be/4YvQuL1cseg