SPOTKANIE Z SIERŻANT RUDĄ

16.06.2025r. odbyło się spotkanie wszystkich przedszkolaków z policjantami z komisariatu w Rudzie Śląskiej. Policjanci wyjaśnili dzieciom jak wygląda strój oraz wyposażenie każdego policjanta oraz powiedzieli kilka słów o swojej pracy. Pojawił się również specjalny gość- Sierżant Ruda, maskotka rudzkiej policji. Spotkanie z wiewiórką było dla dzieci dużą atrakcją i każdy miał możliwość przybić z nią piątkę i zrobić pamiątkowe zdjęcie. Na koniec zajęć wszystkie grupy mogły obejrzeć od środka policyjny radiowóz i poczuć się jak prawdziwi policjanci!