TEATR BAJKOWE SKARBKI ŚLĄSKA

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych wszystkie przedszkolaki udały się dzisiaj na spektakl teatralny do Stacji Biblioteka. Aktorzy z Teatru Bajkowe Skarbki Śląska zaprezentowali sztukę pt. "O pewnej ciekawskiej królewnie". Bajka ta odpowiadała o ciekawej świata królewnie Joannie, która fascynowała się zajęciami prostych ludzi. W przedstawieniu ukazano wartości pracy rzemieślników oraz potrzebę docenienia każdej osoby. Spotkanie z zabawnym zwierzęciem, było okazją do naprawienia błędów.

Przedstawienie zostało w pełni sfinansowane z środków wpłacanych na Radę Rodziców.