Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Rudzie Śl.

 • Kalendarium

  Niedziela, 2018-07-15

  Imieniny: Henryka, Igi

 • Statystyki

  • Odwiedziny: 335735
  • Do końca roku: 169 dni
  • Do wakacji: WAKACJE!!!

Dziękują nam :)

Ostatnie tygodnie dla nas wszystkich to czas zarówno nauki, jak i przygotowań do najważniejszych wydarzeń związanych z jubileuszem naszej szkoły. Dlatego też bardzo cieszą nas miłe i ciepłe słowa od tych wszystkich, którzy ponownie zagościli w naszych murach. 

W przygotowaniach jubieluszowych brała udział cała społeczność szkolna, nauczyciele, pracownicy i wiele, wiele innych osób. Wystepy naszych uczniów to efekt wielu godzin prób, jakie odbyły się w szkole, scenariusz, muzyka, zdjęcia, wpisy na stronie są autorstwem naszych nauczycieli, rekwizyty i stroje w większości pochodzą z naszej izby regionalnej. Tak na prawdę to była bardzo ciężka praca, która niejednemu z nas spędzała sen z oczu, gdyż nie chcielśmy Was zawieść. 

Z tego miejsca jeszcze raz wszystkim dziękujemy i pozwalamy sobie przytoczyć kilka miłych słów, jakie od Was otrzymaliśmy. 

 

Serdeczne Podziekowania dla Dyrekcji, Organizatorów i Wszystkich,

którzy wzieli udział w przygotowaniu Spotkania Absolwentów 

z okazji 120-tej Rocznicy Powstania Szkoły w Chebziu,

składam w imieniu absolwentów

z rodzin Borczyk, Sonsala i Fulczyk.  

Z poważaniem i życzeniem osiągnięć dydaktycznych  i pedagogicznych

Prakseda B.

 

Gabriela T.  (10 październik 19:58) Dziękuje całej dyrekcji i pracownikom szkoły za cudowne przyjecie dziękuje uczniom za piękny występ poprostu dziękuje. Było cudownie
 
Barbara N. (11 październik o 20:16) Było super
 
Sabina N. (10 październik o 20:51) No bylo super
 
Katarzyna G. (10 październik o 21:12) Bardzo gorąco dziekujemy za zorganizowanie wspaniałego przyjęcia dla nas - absolwentów Emotikon smilepozdrawiamy i do nastepnego razu Katarzyna i Maciej G.

Artur K. (12 październik o 07:14) Ja również bardzo gorąco dziękuje za zorganizowane spotkanie, a w szczególności młodzieży która wykonała wspaniałe przedstawienie, a także wszystkim pozostałym organizatorom, wszystko na wysokim poziomie dobrze dopięte, pozdrawiam.