Kronika Szkolna z lat 2010-2011

Przed nami kolejny rok szkolny bogaty w wydarzenia, zdjęcia i informacje. Tak jak poprzednim razem można zobaczyć artykuł z Dziennika Zachodniego, w którym zamieszczono zdjęcie pierwszej klasy SP5 wraz z ich wychowawczynią...

Oprócz tego zdjęcia z otwarcia sali zabaw dla najmłodszych uczniów w ramach programu "Radosna szkoła", relacja z obchodów Dnia papieskiego, wyprawy do jaskini solnej, rajdu na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej ze Szlakiem jaskiniowców. Był to również koleny rok szkolnych, w którym nasi uczniowie byli laureatami w wielu konkursach międzyszkolnych. Można również zobaczyć zdjęcia z "Beskidzkiej 5".

Zapraszamy również do odwiedzenia zakładki "O szkole -> Kronika Szkolna", gdzie można znaleźć wcześniejsze wpisy z Kroniki Szkoły.