Niedziela, 2018-07-15

Imieniny: Henryka, Igi

Kotlina Kłodzka - dzień pierwszy

Dzisiaj w godzinach porannych duża grupa uczniów wraz z nauczycielami wyjechała na trzydniową wycieczkę do Kotliny Kłodzkiej. Aktualizacja galerii Uśmiech

Plan wycieczki obfituje w atrakcje i ciekawe miejsca do zwiedzenia. Z niecierpliwością czekamy na kolejne zdjęcia oraz trzymamy kciuki by pogoda im dopisywała.

Aktualizacja 24.05.2017, godz. 20.40

Administrator został zasypany zdjęciami z wycieczki do Kotliny Kłodzkiej. Wybaczcie, ale przy takiej ilości zdjęć (101 sztuk) nie jestem w stanie opisać każdego z nich. Program wycieczki na dzisiaj obejmował:

1. Przejazd do Kopalni Złota w Złotym Stoku i przejście trasy turystyczniej z przewodnikiem, czas na herbatę.
  2. Średniowieczny Park Techniki.
  3. Przejazd do Dusznik. Warsztaty muzealne - samodzielne czerpanie papieru i zwiedzanie z przewodniekiem Zabytkowego Muzeum Papiernictwa.
  4. Przejazd na Zieleniec: zakwaterowanie, obiadokolacja, spacer po Zieleńcu, wieczorny spacer na granicę państwa.