Dzień Bezpiecznego Internetu 2017

Dzisiaj po raz 13. obchodzimy w naszym kraju Dzień Bezpiecznego Internetu. A co o tym dniu myślą nasi uczniowie?
"Internet nie tylko zawiera różne informacje, ale też jest nam potrzebny do załatwienia różnych ważnych spraw. W internecie warto uważać, gdyż możemy stracić dane oraz ważne rzeczy, które rzechowujemy w swoim komputerze. A więc warto uważać i dokładnie czytać komunikaty."
Oliwia

To oczywiście w dużym skrócie. Na szczęście każdy uczeń przychodzący na lekcję informatyki nie raz, nie dwa razy w roku, ale zazwyczaj na każdej lekcji dowiaduje się o tym jak moża utracić dane ze swojego komputera, i jak poruszać się po wirtualnym świecie by uniknąc wielu zagrożeń jakie czyhaja nie tylko na młodych użytkowników.