Strona miesiąca - lipiec 2016

Tak rzadko się chwalimy, ale tym razem musieliśmy Wam o tym powiedzieć.

Otóż szkolnastrona.pl przydziela wyróżnienia szkolnym stronom, które w danym miesiącu wyróżniły się spośród kilkuset szkolnych witryn internetowych.

W miesiącu lipcu, a więc w czasie, gdy wielu z nas myślało tylko o wypoczynku, nasza strona spodobała się pracownikom szkolnejstrony.pl, a Ci nadali jej tytuł "Strona miesiąca - lipiec 2016"

Jest to tym bardziej miłe, gdyż to już trzeci rok z rzędu, kiedy nasza strona jest wyróżniana w różnych kategoriach. Oczywiście miłoby było otrzymać nagrodę "Złotej Szkolnejstrony", ale z tak dużą konkurencją jest to bardzo trudne do zrobienia. W każdym bądź razie pracujemy dalej i o nagrodach nie myślimy.

Szkolnejstronie.pl dziękujemy za wyróżnienie - to miło, iż są ludzie, którzy doceniają to, co administratorzy robią niekjednokrotnie po godzinach swojej pracy 365 dni w roku.

A oto, co o nas napisano na szkolnastrona.pl Uśmiech

Finał Konkursu Szkolnastrona Roku 2016 puka powoli do naszych drzwi. Zanim zaprosimy go do środka, pora poznać kolejnego laureata nagrody: strona miesiąca. Tym razem lipiec 2016. Zostaje nim nie kto inny, jak Zespół Szkół nr 1 w Rudzie Śląskiej. Dlaczego ta strona wygrała? Zapraszamy do naszego artykułu ? Trzeba pamiętać, że zwycięscy stron miesiąca znajdują się w puli szkół, które mają szansę zostać wyróżnione w Konkursie Szkolnastrona Roku, a może nawet zająć zaszczytne miejsce na podium.
Wróćmy do tego, co zachwyciło nas w witrynie: http://zs1rs.szkolnastrona.pl/

• Telefon zaufania
Nie tylko dzieciom trudno jest opowiadać o swoich problemach otwarcie i bezpośrednio. Telefon zaufania, pod który można zadzwonić anonimowo, zgłosić problem i poszukać pomocy w jego rozwiązaniu, jest idealnym rozwiązaniem na pomoc dziecku i dorosłemu. Brawo! ?
• Zjazd absolwentów
Pomysł z zaproszeniem absolwentów na 120-lecie szkoły jest strzałem w dziesiątkę. Dawni uczniowie mogą znowu spotkać się wszyscy razem w murach swojej starej szkoły, aby powspominać dawne lata i przeżyte przygody. Po takich eventach szkoła na pewno jeszcze bardziej zapada w pamięć w szufladce: dobre wspomnienia.
• Programy edukacyjne takie jak promocja zdrowia, bezpieczny Internet, czy nauka pierwszej pomocy świetnie uczą dzieci jak się zachować w stresujących sytuacjach lub po prostu jak zapewnić zdrowie swojemu organizmowi. Chylimy czoła za tak liczne działania podjęte w kierunku dzieci pod względem bezpieczeństwa i zdrowia ?
Bardzo podoba nam się to, że Szkoła nie próżnuje i prześciga się w organizowaniu coraz to nowych wydarzeń, takich jak: noce w szkole, wycieczki, konkursy, festyny rodzinne. Uczniowie na pewno nie mogą narzekać na nudę. A jeszcze ważniejsze jest to, że można o tym wszystkim dowiedzieć się ze strony internetowej. Wiedza to potęga! Ale komu o tym mówimy ;)? Ta szkoła to doskonale wie.
Strona jest miła dla oka i bardzo czytelna, a najważniejsze, że jest także regularnie aktualizowana. Po prostu, dobra robota!
Mamy nadzieję, że będziecie dalej rozwijać swoją stronę razem z nami.
Życzymy Wam satysfakcji z Waszej pracy i ze zdobytego odznaczenia strony miesiąca.
Gratulujemy!

Źródło: szkolnastrona.pl