Świetlica szkolna

Świetlica jest miejsce, w którym uczniowie mogą przebywać przed rozpoczęciem zajęć, jak i po zajęciach czekając na rodziców.

W tym miejscu uczniowie mogą odrobić zadanie, nauczyć się wiersza, pobawić się czy wykonać jakieś prace plastyczne. Wszystko to oczywiście pod czujnym okiem opiekunów. A jak jest ładna pogoda to zawsze mogą skorzystac z placu zabaw, który został przygotowany z myślą o naszych najmłodszych uczniach.

Najwiekszym udogodnieniem, jakie mogliśmy zrobić w strone rodziców, to dopasowanie godzin pracy świetlicy do ich potrzeb. Tak więc, gdy jest zapotrzebowanie by świetlica była czynna od 630 rano - to będzie, a zamknięta zostanie, gdy ostatni uczeń wyjdzie ze szkoły po opieką rodzica czy opiekuna.