Poniedziałek, 2019-12-09

Imieniny: Anety, Leokadii

Oni również chodzili do naszej szkoły... Sandra Gierszewska

Nazywam się Sandra Gierszewska. Do Szkoły Podstawowej nr 5 w Chebziu uczęszczałam od czwartej klasy. Moja edukacja przeciągnęła się jeszcze dalej, ponieważ po ukończeniu klasy szóstej kontynuowałam naukę w tutejszym Gimnazjum nr 19.

Bardzo mile wspominam moją szkołę, oraz wychowawców Panią Bożenę Jankiewicz ze Szkoły Podstawowej, oraz Mojego wychowawcę z Gimnazjum Pana Sławomira Fedoryszaka. Bardzo mile i serdecznie wspominam Panią Dyrektor tej szkoły Joannę Nowak, która zawsze służyła radą. Bardzo często wspominam z uśmiechem na twarzy wszystkie wycieczki organizowane przez nauczycieli tej szkoły. Często myślami powracam do chwil spędzonych w miłym gronie koleżanek. Po ukończeniu gimnazjum w 2014 roku zostałam uczennicą Liceum Ogólnokształcącego nr 4  w Rudzie Śląskiej. Uczęszczam do klasy mundurowej - wojskowej.