Oni również chodzili do naszej szkoły... Krzysztof Drożniewicz

Uczęszczałem do szkoły podstawowej nr 5 w latach 1992-2000. W pierwszym etapie edukacyjnym moim wychowawcą była pani Jadwiga Gierszewska, a w klasach 4-6 nauczyciel języka polskiego pani Bożena Jankiewicz.
Od najmłodszych lat mają pasją była muzyka i śpiew, czego wyrazem były moje liczne występy podczas szkolnych akademii. Zawsze było mi bliżej do przedmiotów ścisłych, dlatego po ukończeniu szkoły podstawowej, poszedłem do technikum, a następnie na studia inżynierskie na Politechnice Śląskiej w Gliwicach.
Dziś jestem szczęśliwym mężem i ojcem dwuletniej córki. Zawodowo zajmuję się prowadzeniem firmy produkującej rozdzielnice elektryczne niskiego napięcia. Nasza podstawówka była i jest mała, co uważam za duży jej plus, dzięki temu wszyscy dobrze się znali, a nauczyciele zawsze mieli dla nas czas. Tworzyliśmy z nauczycielami naprawdę zgrany zespół.