Konkurs pt. "Najciekawszy artykuł o wyborach do Samorządu Szkolnego"

Konkurs pt. „Najciekawszy artykuł o wyborach do Samorządu Szkolnego 2014”

1. Konkurs polega na napisaniu artykułu w wersji elektronicznej na temat przeprowadzonych w szkole wyborów do Samorządu Szkolnego. Reportaż może dotyczyć samych wyborów, jak i prezentacji sylwetek kandydatów biorących w nich udział. Do artykułu można dołączyć zdjęcia.
  2. W konkursie mogą wziąć uczniowie klas 4 – 6 Szkoły Podstawowej nr 5 oraz 1 – 3 Gimnazjum nr 19 z Rudy Śląskiej.
  3. Prace należy wysłać na adres e-mail administratora strony znajdujący się na stronie szkoły do czwartku 16 października do godziny 1500.
  4. Ogłoszenie wyników nastąpi w piątek 17 października 2014 roku.
  5. Nagrodą w konkursie jest jednodniowy wyjazd do Warszawy w dniu 23 października 2014 roku na rozdanie nagród w konkursie „Szkolnastrona Roku 2014”, w którym to nasza szkoła walczy o główną nagrodę.
  6. Wyróżniona praca zostanie umieszczona na stronie internetowej szkoły.
  7. Szczegółowych informacji udziela pani Katarzyna Materla.

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!