Classroom - zdalne nauczanie

Od poniedziałku zdalne nauczanie w naszej szkole przechodzi na platformę Classroom. Platforma ta jest częścią konta gmail, do którego uczniowie będą mieli na podstawie założonego przez szkołę adresu email.

W najbliższym czasie na adrese-mail ucznia, ewenualnie rodzica, jeżeli uczeń nie posiada, zostanie przesłany link z dostępem do Classroom. W wiadomości tej znajdować się także login i hasło do pierwszego logowania. WAŻNE Link jest aktywny tylko 48 godzin.

Należy kliknąć na link, a nastęnie zalogować się wykorzystująć cały login i hasło z wiadomość. Kolejnym krokiem jest zaakceptowanie regulaminu i wpisanie swojego hasła, które od tej pory będzie aktywne. Kolejnym etapem jest dołączenie do Classroomu jako uczeń by móc dołączyć do zajęć tworzonych przez nauczycieli.

Poniżęj znajduje się film pokazujący jak poruszać się po Classroom i funkcjach wykorzystywanych przez nauczycieli podczas zdalnej lekcji.

W razie problemów proszę pisać na adres: k.materla@zs-p1.szkolnastrona.pl w godzinach od 8.00 do 16.00 w ciągu tygodnia roboczego.