Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Rudzie Śl.

 • Kalendarium

  Piątek, 2020-12-04

  Imieniny: Barbary, Hieronima

 • Statystyki

  • Odwiedziny: 923891
  • Do końca roku: 27 dni
  • Do wakacji: 203 dni

Konkurs Szkolnastrona Roku 2018

Rozpoczęła się 9-ta edycja ogólnopolskiego konkursu Szkolnastrona Roku 2018, w której bierzemy udział. W poprzednich latach dwa razy otrzymaliśmy wyróżnienie w kategorii Strona Roku oraz administrator otrzymał tytuł Administratora Roku. Nie zapominamy również o wyróżnieniu dla najlepszej strony miesiąca lipiec 2016. 

Wszystkie te wyróżnienia dotyczyły naszej strony, ale pod starą domeną zs1rs.szkolnastrona.pl. W jaki sposób zostanie oceniona nasza strona pod nową nazwą - nie wiemy, ale jesteśmy pełni nadzieji i trzymamy kciuki. 

Przy okazji konkursu Szkolnastrona Roku 2018 rozpoczęło się głosowanie za pomocą smsów na najlepszą stronę. O szczegółach głosowania możecie przeczytać na stronie organizatora: https://konkurs.szkolnastrona.pl/a,15,zaglosuj-na-swoja-placowke-wyslij-sms 

By wysłać smsa z głosem na naszą szkolną stronę, należy w treści wiadomości wpisać: TC.G18.1201 i wysłaś go pod numer 71068Koszt wysłania wiadomości SMS wynosi 1,23 PLN brutto.

Oprócz tego na stronie organizatora możecie przeczytać o szczegółach tegorocznej edycji konkursu oraz o tym, na co jury będzie zwracało uwagę przy ocenie stron: https://konkurs.szkolnastrona.pl/a,14,o-konkursie