Dzień Sportu 2018

W ubiegły poniedziałek uczniowie naszej szkoły zmierzyli się z wieloma dyscyplinami i rozgrywkami sportowymi w ramach Dnia Sportu.

Podczas pierwszej części naszego dnia sportu uczniowie mogli sprawdzić swoją sprawność fizyczną biorąc udział w wielu konkurencjach indywidualnych, takich jak skok na skakance, rzut do kosza czy skoki w dal. Druga część odbywała się na sali gimnastycznej, na której uczniowie klas 6 - 7 Sp oraz 2 - 3 Gim rywalizowali ze sobą podczas gry w siatkówkę, a uczniowie klas 1, 3, 4 i 5 Sp w grze w ringo. Rodzynkiem na torcie był mecz unihokeja drużyn nauczycieli oraz klasy 3 gim, a także na specjalne życzenie uczniów podstawówki - mecz nauczycieli i uczniów klas 6, 7 i 2 G.

Wyniki we wszystkich konkurencjach dyplomy i nagrody zostaną rozdane na najbliższym szkolnym apelu.