Z Nowym Rokiem nowe zmiany

Wraz znowym rokiem czekają nas ważne zmiany...

Zmiana nr 1

Od 1 stycznia 2018 nasz placówka będzie się nazywała Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1. Będzię się składał ze Szkoły Podstawowej nr 5, Przedszkola Miejskiego nr 14 oraz dwóch klas Gimnazjum nr 19.

Zmiana nr 2

Zmieni się adres naszej strony - musimy rostać się z "zs1rs", którym już nie jesteśmy od kilku miesięcy. Nowy adres, który mamy nadzieję zacznie działać wraz z początkiem stycznia to zs-p1.szkolnastrona.pl

Na szczęście żadne informacje z naszej obecnej strony nie zostaną usunięte. Zmieni się tylko adres, o zmianie którego z pewnością będziemy informowali na naszym profilu na facebooku.

Zmiana nr 3

Postanowiliśmy, że skoro zmieniamy adres strony to i jej dotychczasowy wygląd także ulegnie zmianie. Nowy wygląd naszej strony można podejrzeć na rysunku poniżej, a w wyborze nowej szaty graficznej pomogli uczniowie klas 2G - za co im bardzo dziękuję.

Zmiana nr 4

W styczniu po wpisaniu nowego adresu strony szkoły pierw dostaniemy możliwość wyboru wejścia albo na stronę szkoły, albo na stronę przedszkola. Po tym wyborze zostaniemy przekierowani we właściwe miejsce.

Uwierzcie administratorowi - zmiany nie tylko są potrzebne, ale mimo iż początkowo wydają się trudne do zrozumienia, nie są wcale takie straszne - to tylko kwestia przyzwyczajenia się do nowej sytuacji.

Pozdrawiam życząc

Szczęśliwego Nowego Roku