Sobota, 2019-12-14

Imieniny: Alfreda, Izydora

Szkolny konkurs "Mam talent"

Wszystkich uczniów naszej szkoły zapraszamy do wzięcia udziału w szkolnym konkursie "Mam talent". Konkurs ma na celu prezentację talentów i uzdolnień naszych uczniów. Z doświadczenia wiemy, że nasi uczniowie mają wiele różnych uzdolnień, które warto zaprezentować.

Uczniowie chętni do wzięcia udziału w "Mam talent" przygotowują krótka prezentację sceniczną w wybranej przez siebie formie: śpiew, taniec, pokaz umiejętności gry aktorskiej, pokaz sprawności fizycznej, prezentacja treści kabaretowych gra na dowolnym instrumencie, recytacja, zdolności manualne inne...

Zainteresowane osoby lub grupy osób proszone są o zgłoszenie się do p. Joanny Holewik do 30 maja 2017r.

Dla zwycięzców i osób wyróżniających się przewidziany jest wyjazd na kręgle do Centrum Handlowego Plaza w Rudzie Śląskiej.